Bal gimnazjalny 2009
17 stycznia w sobotę uczniowie klas trzecich bawili się na balu gimnazjalnym. Bal to już tradycja naszej szkoły, w tym roku odbyła się już piąta jego edycja. Miło nam, że wielu Rodziców zdecydowało się przyjść i zobaczyć układ taneczny Poloneza. Do tańca przygotowali ich nauczyciele w-fu p. Joanna Nowak, p. Elżbieta Milczarek i p. Tomasz Zawada.  Królowały wieczorowe suknie i garnitury. Dla Uczniów, Rodziców i Nauczycieli przygotowano stoły zastawione smakołykami. Były ciepłe posiłki, przekąski, ciasta i lody. O taneczną oprawę balu zadbał p. Marcin Kubasiewicz.
Kabaret pokazujący śmieszne sytuacje z życia szkoły trzecioklasiści przygotowali pod opieką p. Liliany Olejnik i p. Pauliny Ozimek. Wszyscy uczestnicy balu wyglądali bardzo elegancko o czym można się przekonać oglądając fotoreportaż z balu. Szalona zabawa trwała do godz. 2215.
Bardzo dziękujemy dyrekcji naszej szkoły i rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu uroczystości. Organizatorami balu gimnazjalnego były opiekunki samorządu szkolnego p. Agnieszka Kapuścińska, p. Justyna Zbierkowska, p. Magdalena Pintera i p. Wacława Czyżewska.

Dyrekcja składa serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, które pracowały przy organizacji Balu.

Zdjęcia wykonała Karolina Michułka